Mahalli Seçim 2014

0 5544

BU MAHALLİ SEÇİM DEĞİL, MİLLET’İN KADER SEÇİMİDİR!

MİLLETİME ÇAĞRI

Aziz, onurlu, namuslu, haysiyetli ve yiğit vatandaşlarım!

Değerli hemşerilerim!

Hepinizi Millet Partisi adına sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Aziz vatandaşlarım! Size devletin, milletin içine düşürüldüğü ürpertici durumu anlatmak için huzurunuzdayım. Ülkemizin içine düştüğü her sıkıntıda, dertlerinizin yoğunlaştığı her an beraber olduk 60’lı yılların başlarından beri darbenin her türlüsü ile savaştık, kızılıyla da, karasıyla da savaştık. Ülkenin bir avuç maceracı komünist ve darbeci azınlık tarafından bir kızıl diktatörlük içine itilmesine karşı birlikte mücadele verdik. Ülkenin Afganistan gibi diktatörlüğe dönüşmesine izin vermedik. Yeşil ada Kıbrıs’ın Yunan ve Rum adası olmasını gaflet uykusuna yatan iktidarlara rağmen biz engelledik. Bayrağımız’ın Kıbrıs’ta dalgalanmasını sağlayan merhum Denktaş’ı Türkiye’den küstahça kovan Sayın Erdoğan’ın desteklemesine rağmen Annan Planı’nı tek taraflı uygulanmasını biz engelledik!

Aziz vatandaşlarım! Şimdi de ne yazık ki devletimiz bölünmek ve ülkemiz parçalanmak üzeredir. 6.000 yılı aşan tarihimizde devlet güçlerinin çarpışması ve milletin bölünmesi daima felaketle sonuçlandı. Bu günde o karanlık fetret dönemini yaşıyoruz. Ayrıca millet hazinesi de soyulmaktadır.

 

HAZİNE SOYGUNCULARI SUÇÜSTÜ YAKALANDI

DEVLET MİLLET VE VATANIN BÖLÜNMESİNE AZ KALDI!

17 Aralık günü bir kaza sonucu devlet ve millet hazinesi soyguncuları suçüstü yakalanmışlardı. Buna rağmen suçlular adalete teslim edilmemiş ve yargılamayı yapacak kurumlar yerle bir edilmişti. Ayrıca iktidarla, terör örgütü arasında yapıldığı anlaşılan menhus anlaşmalar sonucu, bu İktidarın koruması altında eşkıya silah bırakmamış ve ülkeyi terk etmemişti. Yıllar boyu bir uyuşturucu kaçakçısı terör örgütü ile temas halinde olmadığını söylerken bu çirkin pazarlık ve teslimiyeti sürdüren bir siyasi heyetin Türkiye’nin başında kalması cinayettir. İdam mahkumu olan çete reisiyle Oslo müzakereleri ve İmralı ihanet görüşmeleri yapılmıştır. Yapılan görüşmelerde kararlaştırılan ihanet programını aynen uygulayan bölücü eşkıyaya karşı, Türk silahlı gücünü kımıldayamaz hale getirip vatan topraklarında teröristlerin cirit atmasını sağlanmış, eşkıya iktidarın görünmez ortağı olmuş ve demokratik özerklik adı altında maskeli Kürt devletinin kurulmasına ramak kalmıştır.

Aziz vatandaşlarım! Durum, çok ciddi, netameli ve vahimdir. Ülkede ekmek, iş ve eğitim hedeflerimizin temeli olan asayiş, adalet, hak ve hukuk can çekişmektedir. Kurtarılmış bölgeler rezaletini hortlatan bu iktidar dakika kaybetmeden gönderilmelidir.

 

BU SEÇİM HAYATİ VE ÇOK ÖNEMLİDİR!

Bu seçim Türk tarihinin en hayati seçimi olacaktır. Seçim sonuçları bakımından tarihimizin en mesut seçimi olabileceği gibi belki de Allah esirgesin en ölümcül seçimi olabilir. Karar senin! Dağ gibi sorumluluk ve vebalin var. Bil ki niyetin, üzerine düşeni yapıp yapmadığın ve oyunu nasıl kullandığın sana sorulacak. Unutma! Türkiye’nin bağımsızlığı, vatanın parçalanmaz bütünlüğü, Müslüman Türk Milleti’nin kardeşliği ve dinin geleceği senin elinde… Onun için oyunu kullanırken Hz. İbrahim’i attıkları ateş fırtınasında savunmaya çalışan karınca gibi Hak’tan yana olma görevin var! Soyguncuya, vurguncuya, zalime, yalancıya karşı çıkacaksın. Unutma küfre rıza küfür, zulme rıza zulümdür. Kimsenin kimseye faydasının olmadığı o Hesap Günü’nde, yaptığın zerre kadar iyiliğin karşılığını görecek yaptığın kötülüğün cezasını çekeceksin. Yüce Rabbim o attığın bir oyun hesabını da senden soracak. Vurgunculara, soygunculara bir oyla destek olduğunda hiç unutma Peygamberimiz(S.A.V) senin yanında olmayacak. Çünkü Allah’ın şanlı Peygamberi(S.A.V), üzerinde kul hakkı bulunan kişinin cenaze namazını bile kılmadı. Aman ha! Milyonlarca insanın, fakirin, yetimin kul hakkı olan hazineyi soyanları koruyanlara oy vererek kendini Peygamber(S.A.V) duasından mahrum etme!

Neden dersen: Ne yazık ki, AKP ve özellikle Erdoğan’ın akıl, mantık vicdan kabul etmez hülyaları, işleri yüzünden devletimizin ve milletimizin birliği vatanımızın bölünmez bütünlüğü tehdit ve tehlike altındadır. Bu yüzden bu iktidarın demokratik yollardan işine son vermelisin. Bu karar milli ve insani zaruret olmuştur. Kısaca devletin birliği, millet ve vatanın bölünmez bütünlüğü tehdit ve tehlike altına düşürülmüştür. Yabancı emperyalist vesayetine sığınmış şahıs despotizmine son vermek milli, insani, vicdani görev olmuştur. İtibarsız, beceriksiz, milli onurdan mahrum, milli ve tarihi menfaatlerimizi inkar eden, güvenilmez, tutarsız, şaibeli, yalanı alışkanlık edinmiş bu topluluktan bir an evvel kurtulmak şarttır.

 

GÜN BU GÜNDÜR!

Aziz vatandaşlarım! Gün bu gündür. O gün bu gündür. Ülkenin, devletin, bayrağın, hürriyetin, geleceğin ve haklarının yok olmasına izin veremezsin. Gelin! Ülkeyi içine düşürdükleri yangından kurtaralım. Ülkemizi Hak, hukuk, adalet, gerçek demokrasi ve barış, ilim temelleri üzerinde yükselterek Türkiye’mizi dünyanın en mutlu ve gülümseyen insanlar ülkesi haline getirelim. Türkiye’mizi “Muhteşem Türkiye” haline getirelim…

Aziz vatandaşlarım! Ülkeyi içinden çıkılmaz dertlere sokan, devletin, ülkenin bölünmesine sebep olan AKP ve Sayın Erdoğan’a yol vermek için fırsat önündedir. Çift başlı kartallı, ay yıldızlı, kitaplı, kanatları tüm dünyayı kucaklayan Millet Partisi’nin tüm, il, ilçe ve beldelerdeki yiğit ve ehliyetli adaylarını belediye başkanı yapalım. Mutlu, güçlü ve “Muhteşem Türkiye”, Millet Partisi’nin belediyeleri üzerinde yükselsin.

 

GÜLÜMSE! MİLLET PARTİSİ İLE GÜZEL GÜNLER YAKIN…

Gülümse!… Bak Millet Partisi’nin iktidarında “Hakkın ve Milletin hizmetinde olan Millet Partisi” belediyeleri, kimsesiz, çaresiz, umutsuz namusluların çaresi, dostu, umudu olsun diye hem duanı, hem de vereceğin onurlu, sorumlu, birlik, dirlik oyunu istiyor.

MİLLET PARTİSİ

Yorum Yazın

Bir yorum yazın