Mesajları

Genel Başkan Cuma Nacar

Cuma Nacar 2
26 Oca: İSTANBUL BASIN TOPLANTISI

Ülkemizin yetişmiş insan gücü de maddi gücü de vardır! Bu güç Türkiye’nin bütün sorunlarını çözer. Yeter ki devlet bilimle, ehliyetle, liyakatle, hukukla, adaletle, ahlakla, danışmayla, ortak akılla, hesap verebilirlikle, denetlenebilirlikle, dengeyle, eşgüdüm içinde, vasisiz – icazetsiz, egemence Gazi Meclis’ten millî irade ile yönetilsin.

WhatsApp Image 2022-12-25 at 18.00.25
26 Ara: GAZİANTEP’İN KURTULUŞU ŞÖLENİNDEN

Bu kutlama; Şark Meselesi’nin diğer versiyonları olan Türk devletini kesip parçalama operasyonlarından Sykes-Picot paçavrasını da Anadolu’yu işgal harekâtı Sevr paçavrasını da yırtıp atmanın kutlamasıdır.

WhatsApp Image 2022-12-04 at 18.50.21
04 Ara: MİLLET SORUYOR GENEL BAŞKAN CEVAPLIYOR

Bu programda uyuşturucu bağımlılığı, iktidarın Sisi ile barışı ve Ortadoğu politikamız, Doğu Türkistan’da Çin işgali ve zulmü, öğretmenlerin sorunları, sorunlara çözüm üretirken sivil toplum kuruluşları ile işbirliği gibi sorulara cevap arıyoruz.

WhatsApp Image 2022-11-24 at 10.42.37
24 Kas: ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

18 milyonu ilk ve orta öğretimde, 8 milyonu yükseköğretimde olmak üzere yaklaşık 26 milyon gencimizi eğitmek ve öğretmekle yükümlü öğretmenlerimizin çektiği sıkıntılar sıkıntımız, acılar acımız, dertler derdimizdir.
İktidarların millî eğitim-öğretim politikasızlığı ayrı bir derdimizdir.

Muhteşem Türkiye